הכי קשה למצוא חניה – בהדסה

 

נתוני חברת פנגו חושפים: המקומות בבירה שבהם ייקח לכם הכי זמן למצוא חניה

 

 

רוצים להחנות את רכבכם ליד או בתוך מתחם בית החולים הדסה עין כרם? כנראה שמדובר במשימה קשה במיוחד. ולא רק: גם בקרבת שוק מחנה יהודה תתקשו מאוד למצוא חניה. כך עולה מנתונים רשמיים של חברת 'פנגו', שנאספו באמצעות הנהגים המשתמשים בפיצ'ר "צייד החניה".

כאמור, לאחר בית החולים, שוק מחנה יהודה ושדרות ממילא הם מתחמי הקניות שאליהם תושבי אזור ירושלים הכי אוהבים להגיע ולערוך בהם את הקניות, והם הבאים בתור ב'רשימה השחורה' של החניה.

החדשות הטובות הן שהנתונים מתפרסמים במקביל לתחילת העבודות להקמת חניון עיני ברחוב אגריפס, שאמור לכלול 350 מקומות חניה. הבעיה היא שלאחר שיוכשר החניון, צפוי רחוב אגריפס להיות צפוף עוד יותר ממה שהוא כיום.

האפליקציה ירדה גם אל רמת הרחובות. כך מתברר כי הרחובות 'רות' ו'הלל', זוכים להיות הראשונים בחיפושים מהרחובות שבהם הכי קשה למצוא מקום חניה פנוי. אחריהם ברשימה מגיעים 'כנפי נשרים', 'אגריפס' ו'קינג ג'ורג''.

במהלך החודש צפויה העירייה לסיים את הסרת המדחנים משטח העיר. באפליקצית החניה טוענים כי ההסברה והעלאת המודעות בנושא הסרת המדחנים מירושלים (כמו גם מבני ברק) הביאו לעלייה של 14% בשימוש ב'פנגו', וכן לעלייה דומה בשימוש בפיצ'ר הטכנולוגי "צייד החניה".

'צייד החניה' הוא פיצ'ר טכנולוגי שהושק לפני יותר מחצי שנה וצבר כבר למעלה מ-600 אלף שימושים. הצייד מנווט את הנהגים אל מקום חניה פנוי בקרבת יעד הנסיעה, ואמור להציג בפניהם את האלטרנטיבות המשתלמות ביותר למציאת חניה.

אירית גולדברג, סמנכ"לית השיווק 'פנגו': "בערים כמו ירושלים, שהופכת מרכזית יותר ויותר, הביקוש לחניה עולה באופן חד, ולכאן נכנס 'צייד החניה'".

 

לקריאת העיתון המלא - לחץ כאן

 

Enter your title here