חניה, דלק, מצבר ואפילו החלפת פאנצ'ר

עסקת סלופארק וחברת שירותי החילוץ

 

החברה העוסקת בתשלום באמצעות הסלולארי, חתמה הסכם עם 'פמי פרימיום' • מעכשיו תציע באמצעות האפליקציה גם חבילת שירות לרכב

 

חברת סלופארק מתרחבת לראשונה מעבר לתחום החניה: אפליקציית התשלום בסלולאר חתמה לאחרונה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברה העוסקת בשירותי חילוץ לרכב. כך מדווחת מנהלת שיווק ומכירות של החברה הדר חורי.

מדובר על הסכם לשיתוף פעולה של סלופארק עם חברת פמי פרימיום לאספקת שירותי חילוץ. החברות יצרו יחדיו חבילה מיוחדת, הכוללת אספקת דלק, הטענת מצבר, החלפת גלגל ותיקוני תקרים. השירות הנ"ל יינתן בפריסה של למעלה מ-40 תחנות ברחבי הארץ.

העסקה מסמנת כיוון נוסף בצמיחה של עולם החניה הסלולארי בישראל, שממשיך להתפתח מעבר לתחום החניות עצמו. כך, בהמשך לצמיחת השוק בחניות כחול לבן ברשויות המקומיות יותר ויותר חניונים מצטרפים לשירות התשלום הסלולארי האוטומטי, כגון זה המעניקה חברת סלופארק, בכדי להקל על קהל לקוחותיה לדלג על עמדת התשלום, לא לעמוד בתור המיותר ולצאת אוטומטית מהחניון. בין לקוחות החברה עד כה נמנים חברות החניונים הגדולות סנטרל פארק, קניוני מליסרון (עופר), נכסי אריאל, יאיר השחר, אוריו ועוד. לאחרונה החלו גם מספר בתי החולים להצטרף לשירות שמאפשר למבקרים ליהנות מתשלום פשוט ישירות מהאפליקציה הסלולארית. סלופארק מעניקה כיום את שירותיה ללמעלה מ-150 חניונים בפריסה ארצית. תכנית העבודה לשנה הנוכחית (2018) כוללת המשך התרחבות השירות לכ-200 חניונים.

 

לקריאת גיליון 38 המלא - לחץ כאן

 

Enter your title here