חברת פארקינג 38 חתמה על הסכם  בלעדיות עם חברת 'מוטרייד' הסינית

 

מערכת חניה, 12.4.18

 

חברת פארקינג 38, העוסקת במתן פתרונות חניה בתחום ההתחדשות העירונית חתמה עם הקונצרן הסיני MUTRADE על בלעדיות

 

 

 

חברת פארקינג 38, העוסקת במתן פתרונות חניה בתחום ההתחדשות העירונית חתמה עם הקונצרן הסיני MUTRADE על בלעדיות. מדובר בקונצרן סיני המחזיק בבעלות על מוצרים הידראוליים בתחום החניה, בשם היידרופארק, ובכלל זה מכפילי חניה. לחברת 'מוטרייד' ניסיון של עשרות שנים, כולל התקנות בכל רחבי העולם.

 

 

מנכ"ל פארקינג 38, עירן גולדפארב אומר כי לאחר מספר שנים של עבודה עם חברת MUTRADE, ההנהלה בחרה בחברה שלו כנציג הבלעדי שלה בארץ. "כחלק מהעליה בדרגת היחסים העסקיים איתם. אנחנו מייצגים אותם בכל ליין המוצרים שלהם ומייצגים אותם בארץ מול הלקוחות, בייבוא, בייעוץ ובמתן שירות".

לדברי גולדפארב הסינים לא נוהגים לתת בלעדיות, וכשהם נותנים בלעדיות הם מצפים לנאמנות מהצד השני מבחינת הגברת הפעילות העסקית. "הסינים בחרו בנו כי הם מבינים שאנחנו הפרטנר האידיאלי לשוק המקומי, עם יכולות שקשורות לייעוץ, תכנון וביצוע", אמר גולדפארב.

עד כה התקינה החברה הישראלית ביחד עם חברת MUTRADE קרוב ל-500 מקומות חניה בישראל. בנצרת עילית הותקנו 100 מכפילי חניה באזור התעשייה (רח' העבודה 10), באזור של מוסכים בו קיימת מצוקת חניה גבוהה ביותר. קרוב ל-20 מכפילי חניה הותקנו גם עבור חברת "אדי מערכות", חברה בצמיחה בכל הנושא של בטיחות בתנועה. פרוייקטים נוספים הותקנו במשרדי אפריקה ישראל באור יהודה.

 

"חברות אחרות לא יכולות לעבוד עם מוצרי MUTRADE בישראל. הן חייבות לעבוד דרכנו. לאחר שנעשו ניסיונות של מספר חברות לפעול בצורה עצמאית הן קיבלו הודעה מ-MUTRADE לפנות אלינו.

אנחנו כרגע נמצאים בהתקנה של קרוב ל-20 פרוייקטים, מבוססים על המתקנים של MUTRADE, החל ממעליות רכב בירושלים, וכלה במכפילי חניה בתצורות כאלו ואחרות, באיזור גוש דן".

 

לדברי גולדפארב "כיום, המוצר הסיני לא נופל ברמתו מהמוצר האירופאי. ישנם מקומות שהוא אפילו עולה על המוצר האירופאי באיכות, וברמת מחירים טובה. בנינו יחד עם הסינים מפרט שהוא אירופאי עם כל המכלולים ועמידה בתקנים".

 

חברת פארקינג 38 הוקמה במטרה לתת פתרונות לבעיות חניה בתחום של התחדשות עירונית בתמ"א 38. "כחלק מהפתרונות נסענו ואיתרנו יצרנים מאוד איכותיים בסין עם אורייטנציה לתכנון ופיתוח, הסברנו להם את הצרכים המקומיים פה בארץ, ויחד איתם בנינו סדרה של מוצרים שמתאימים ונותנים מענה לצרכים של התחדשות עירונית תמ"א 38. החברה שלנו הוקמה בשנת 2014 ומאז אנחנו בקשר עם הסינים. מיד לאחר שהקמנו אותה הבנו שסין זה המפעל של העולם ויצאנו לסין, על מנת לקיים שיתופי פעולה עסקיים".

 

קצת על חברת פארקינג 38

חברת פארקינג 38 שמה לעצמה יעד - לספק פתרון עבור בעיית החנייה, שהפכה לאחד מהאתגרים המובילים ביותר בתכנון העירוני, בהתחדשות העירונית ובפרויקטי תמ”א 38, משרדים, מחסנים, מפעלים, חניונים ועוד.

החברה מייצגת את: FA - Shen Zhen Fine Automatic Machine מסין בפתרונות חניה מבוססי רובוטיקה מתקדמת (Smart-Carrier@) עם וללא פלטות, החוסכים בעלות ההובלה התקנה ועלות המערכת הכוללת.  לחברת FA מאתיים אלף מקומות חניה פעילים בעולם, ואיתה עובדת פארקינג 38 על מספר פרויקטים של חניונים אוטומטיים בארץ. החברה מייצגת יצרנים נוספים מסין, כולם עומדים בדרישות השוק הישראלי.

 

צוות ההתקנות של החברה בהתקנת מכפילי חניה בחיפה

Enter your title here