מהפכת חניה בלב מודיעין

 

מערכת חניה, 17.1.18 

 

העירייה הודיעה כי החניונים הגדולים בלב העיר יהיו בחינם לתושבי מודיעין מכבים-רעות • התוצאה: 9,000 פניות לתווי חניה

 

 

הסדרי חניה חדשים במודיעין מכבים-רעות, המהווים למעשה מהפכה בחניה במרכז העיר, ההולכת ונעשית מבוקשת יותר ויותר. לאור הביקוש הגדול של תושבי העיר הכולל יותר מ-9,000 פניות לקבלת תו חניה, הוחלט כי האכיפה תחל רק לאחר מסירת תווי החניה לכל הפונים.

הבקשה לתווים היא תוצאה של ההודעה לפני כחודשיים, לפיה החניה בחניונים העירוניים במרכז העיר, הסמוכים לפארק ענבה, חניון פארק ענבה והחניון בקצה שדרות עמק זבולון מול מתחם המסעדות "קפית" ו"ענבה" יהיו ללא תשלום לתושבי העיר בלבד (למבקרים תהיה החניה בתשלום). יתר החניונים יישארו פתוחים ללא תשלום, לכלל הציבור.

ההסדר החדש יאפשר לתושבים ליהנות מחניה מסודרת ללא תשלום בחניונים העירוניים, זאת בהדבקת תו חניה על שמשת הרכב. קבלת תו החניה מתאפשרת רק באמצעות אתר העירייה או האפליקציה העירונית, בהם יש למלא טופס מקוון.

במקביל לתהליך זה תציב העירייה בחניונים האמורים תמרורי הנחייה המפרטים את הסדרי החניה החדשים. בדומה לתהליך הנעשה בכל הארץ, את התשלום עבור החניה בחניונים ניתן יהיה לבצע באופן מקוון באמצעות האפליקציות "פנגו" ו"סלופארק" או באמצעות המכשיר "איזיפארק". החניה בתשלום, עבור מי שאינו תושב העיר, תהיה בתעריף של 2.81 שקלים עבור כל שעת חניה ותבוצע על פי הנחיות השילוט שיוצבו בכל חניון.

 

לקריאת גיליון 38 המלא - לחץ כאן

 

Enter your title here