אחרי 20 שנה: מנכ"ל חניוני עזריאלי רוברט דהן מסיים את תפקידו

 

דהן ימשיך לייעץ לחברה בחודשים הקרובים ולאחר מכן יחל להעניק שירותי ייעוץ בתחום. יחליף אותו בתפקיד אהרון רצאבי

 

לאחר 20 שנות פעילות בחניוני עזריאלי רוברט דהן מסיים את דרכו כמנכ"ל חניוני עזריאלי. באירוע פרידה שנערך לכבודו במרכז עזריאלי בתל אביב בהשתתפות ראשי החברה והעומדת בראש החברה דנה עזריאלי אמר דהן "היה לי הכבוד העונג והזכות לעבוד עם איש ענק ,איש חזון, דוד עזריאלי ז״ל ממנו למדתי הרבה . דוד נתן בי אמון רב והתווה לי את הדרך לעשייה העצומה שהספקתי במהלך תקופת עבודתי בקבוצת עזריאלי".  

"קבוצת עזריאלי תמיד הובילה בתחום הזה. תמיד הקדמנו את המתחרים. בנינו אפליקציה יחד עם מחלקת השיווק,  והיינו פורצי דרך, שילבנו את פנגו וסלופארק בכל החניונים, כל החניונים בקבוצה עבדו לפי נהלים אחידים", אמר דהן.

 

דהן הודה באירוע לשורה של בכירי החברה לצידם עבר לאורך השנים הרבות בהקמתה של רשת החניונים של קבוצת עזריאלי "העבודה עם מנחם עינן אשר הוביל את הקבוצה ושימש עבורי כמנחה וכמדריך הם אשר הובילו להצלחה להקמת רשת חניוני קבוצת עזריאלי. תודה ליובל ברונשטיין מנכ״ל הקבוצה, לאירית סקלר וליעקבי אברהם, למנהלי הנכסים בראשם ארנון תורן וגדעון, לישראל קרן, יורם פיק, רינה טל על שיתוף פעולה פורה להקמת רשת חניונים עם טכנולוגיה מתקדמת.  אחרי 20 שנה של עשייה בקבוצת עזריאלי אי אפשר להתנתק. תמיד תשארו חקוקים בליבי. אחרונים חביבים, אני רוצה להודות למשפחתי היקרה  ובראשם לאשתי שתמיד היית תומכת וסובלנית ואפשרה להתמקד בעבודה".

קבוצת עזריאלי מפעילה בישראל 14 קניונים, מרכזים מסחריים ושטחי השכרה. לחברה יש 11 נכסים מניבים בתחום זה בישראל. את רוברט יחליף בתפקיד אהרון רצאבי.

 

בתמונה למעלה משמאל: דנה עזריאלי ורוברט דהן

רוברט דהן באירוע הפרישה

Enter your title here